Kup książkę

Książka Nauka gry na pianinie dla dzieci (wydawnictwo GraMisie).

✅Stworzona przeze mnie książka skierowana jest do najmłodszych Dzieci (6-9 lat), które dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę. Książka powstała na bazie utworów, które pisałam swoim Uczniom. Od pierwszych zajęć gram z Dziećmi na cztery ręce, dlatego zawarłam w książce również akompaniamenty dla nauczyciela, które wzbogacają naukę i pozwalają Najmłodszym uczyć się wspólnego muzykowania.


✅Pierwsze utwory są oparte o metodę beznutową. Większość miniatur posiada słowa, dzięki czemu można śpiewać grane melodie. Książka jest ilustrowana postacią GraMisia, z którą Dzieci uczą się piosenek, prostych melodii, poznają zapis nutowy i podstawowe pojęcia muzyczne (legato, portato, staccato, gama C-dur, G-dur, F-dur, tonika, subdominanta, dominanta, łuk, półton, krzyżyk, bemol).

Posłuchaj, jak brzmią utwory zawarte w książce – odwiedź nasz kanał YouTube .

✅Książka ma format A4, zawiera 78 stron w tym 48 utworów.

Książka znalazła się już w wielu księgarniach i szkołach muzycznych w Polsce.

Cena jednego egzemplarza 48 zł* + 12 zł przesyłka.

Jak kupić książkę:

Dane do przelewu:

Anna Martyniuk-Tofiluk

nr konta 35 1500 1012 1010 1034 6655 0000

Po dokonaniu płatności wyślij maila na adres anna@gramisie.pl o tytule KSIĄŻKA, w treści podaj dane do faktury i wysyłki (jeżeli wybierasz wysyłkę do paczkomatu, jego kod możesz znaleźć na stronie https://inpost.pl/znajdz-paczkomat ).

Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłkę wyślemy Pocztą Polską lub dostarczymy książkę do wskazanego paczkomatu InPost.

Książkę możesz zamówić również w sklepie internetowym.

🔷🔷🔷 Jeśli jesteś osobą dorosłą, chcesz się nauczyć grać na pianinie i interesują Ciebie zajęcia online, zapoznaj się z moim KURSEM. 🔷🔷🔷

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną +48 570 160 560 , anna@gramisie.pl

*RABAT przy zamówieniu większej liczby sztuk


Na górę